سفارش تبلیغ
صبا
« گفتارها سپرده نزد نگهدار است » و « نهفته‏ها آشکار » ، و « هر نفس بدانچه کرده گرفتار » . و مردم ناقص عقل و بیمار ، جز آن را که خداست نگهدار . پرسنده‏شان مردم آزار و پاسخ دهنده‏شان به تکلف در گفتار . آن که رایى بهتر داند ، بود که خشنودى یا خشمى وى را بگرداند ، و آن که از همه استوارتر است از نیم نگاهى بیازارد یا کلمه‏اى وى را دگرگون دارد » . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 86 شهریور 21 , ساعت 12:55 عصر

اگر شما در دنیای آی.تی بروز باشید حتما با محصولاتی که با نام ویرچوآل شروع می شود برخورد کردید. Virtualization و مقاله ها و محصولاتی که در حوزه ی آکادمیک و بازار تولیدات نرم افزاری بیرون می آید بسیار رو به گسترش است. امروزه دو سیستم عامل بزرگ و بی رقیب که هر کدام در حوزه هایی واقعا بی رقیب هستند، توانستند حرف هایی برای گفتن داشته باشند.


در شبکه ای بنده یکی از ادمین های آن هستم یک تیم منسجم از هر رشته ای وجود دارد. تعداد 7 ادمین به طور تخصصی روی تخصص های مختلف مجرب هستند و در عین حال در کار هم کم و بیش با خبرند و از تئوری های کار ها با خبرند.


در چند روز گذشته که من ILO را راه اندازی کردم و ESX Server 3.0 را راه اندازی نمودم و شروع به انواع تست OS ها نمودم، به این نتیجه رسیدم که روی سرور های HP موجودمان می توانیم Web Server و IIS Server و SQL Server به صورت Dedicated داشته باشیم تا دیگر بر روی کلاینت ها تیم های برنامه نویسی هم مجبور به نصب SQL MSDE نباشند.


این بار سراغ ورژن برنامه ی تحت سرور مایکروسافت رفتم و متوجه شدم اشکالی از نصب Virtual Server 2005 داشتم بخاطر ویندوز 2003 ام بوده و ویندوز 2008 بتا ورژن رو از روی نورتون گوست GHOST  برگردوندم و براحتی نصب کردم. و الان می تونید با زدن یک ایمیل عکس های اون رو بگیرید و به صورت  illustration ببینیدلیست کل یادداشت های این وبلاگ