سفارش تبلیغ
صبا
کسى از شما نگوید خدایا از فتنه به تو پناه مى‏برم چه هیچ کس نیست جز که در فتنه‏اى است ، لیکن آن که پناه خواهد از فتنه‏هاى گمراه کننده پناهد که خداى سبحان فرماید : « بدانید که مال و فرزندان شما فتنه است » ، و معنى آن این است که خدا آنان را به مالها و فرزندان مى‏آزماید تا ناخشنود از روزى وى ، و خشنود از آنرا آشکار نماید ، و هر چند خدا داناتر از آنهاست بدانها ، لیکن براى آنکه کارهایى که مستحق ثواب است از آنچه مستحق عقاب است پدید آید ، چه بعضى پسران را دوست دارند و دختران را ناپسند مى‏شمارند ، و بعضى افزایش مال را پسندند و از کاهش آن ناخرسندند . [ و این از تفسیرهاى شگفت است که از او شنیده شده . ] [نهج البلاغه]
 
سه شنبه 86 اردیبهشت 11 , ساعت 9:2 صبح

به اینجا دقت کنید و به وبلاگ حدائق ذات بهجت مراجعه کردم و تمام احتجاج ها را خواندم. الحمد لله
من تمام مناظره های سایت افشا را با آقا سید علی تهرانی خوندم و مطالعه کردم و از سید تقاضا کردم که از روش های مختلف استفاده کند.و نوشتم:

من لیسانس نرم افزار هستم در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی هستم و آمدم از تهران به اینجا که به امید خدا شروع کنم علم لا متنهایی شیعی را.
خواستم از روی یادداشت هایم از تفاسیر استاد آیت الله جوادی آملی پاسخ دهم و نوشته هایم را بعد از ویرایش و تایید شما بر روی ویلاگم بگذارم که حرف ها هم مثل شما ساده و هم رسا و بدون تشویش باشد و از همه مهم تر اسرار شیعه را حافظ باشد از شما کمک می خواهم.
http://40hadith.googlepages.com/quran-tafsir-hejr-003-0441
http://40hadith.googlepages.com/t-hejr-003-0441.asx

http://40hadith.googlepages.com/quran-tafsir-hejr-001-1025
http://40hadith.googlepages.com/t-hejr-001-1025.asxلیست کل یادداشت های این وبلاگ