سفارش تبلیغ
صبا
آنکه مجادله اش فراوان شود، از اشتباه ایمن نماند . [امام علی علیه السلام]
 
یکشنبه 86 آبان 13 , ساعت 11:25 صبح
اگر شبکه دارید و از WSUS‏ برای آپدیت نگه داشتن ویندوز های خود استفاده می کنید بدانید که می توان از سمت کلاینتی که آپدیت ها را تازه گرفته و یا در ویرچوآل ماشین vmware قرار دارد و از آن snapshot گرفته اید و تازه آن را برگردانده اید به مقاله ی "بروز رسانی در زمان دلخواه شما از سمت کلاینت" سر بزنید
چهارشنبه 86 آبان 2 , ساعت 9:0 عصر

[DBNETLIB][ConnectionOpen (Connect()).]SQL Server does not exist or access denied. (Error code: 17).

اینن اررور کد رو تونستم برطرف کنم شیرپوینت بک آپ دیسستری ریکاوری تست برگردوندن سرور


دوشنبه 86 مهر 23 , ساعت 4:39 عصر

اسکن مدارک و دوره هایی که در طول 19 سال تحصیل از دیپلم و دانشگاه گرفته تا کلاس های حیطه ی آکادمیک برای ارشد و حیطه ی  مایکروسافت و سیسکو و لینوکس و برنامه نویسی و مدیریت شبکه و طراحی صفحات وب و نصب انواع سرور ها و رک ها و راه اندازی شبکه و نصب تجهیزات شبکه و نرم افزار ها و سخت افزار های مختلف ...

http://images.google.com/images?svnum=10&um=1&hl=fa&lr=&q=saber+tabatabaee&btnG=%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C+%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1


شنبه 86 مهر 14 , ساعت 10:0 صبح

http://www.slideshare.net/saber13812002

cbt4free.org/download.php?vid=3&format=wmv


چهارشنبه 86 شهریور 21 , ساعت 12:55 عصر

اگر شما در دنیای آی.تی بروز باشید حتما با محصولاتی که با نام ویرچوآل شروع می شود برخورد کردید. Virtualization و مقاله ها و محصولاتی که در حوزه ی آکادمیک و بازار تولیدات نرم افزاری بیرون می آید بسیار رو به گسترش است. امروزه دو سیستم عامل بزرگ و بی رقیب که هر کدام در حوزه هایی واقعا بی رقیب هستند، توانستند حرف هایی برای گفتن داشته باشند.


در شبکه ای بنده یکی از ادمین های آن هستم یک تیم منسجم از هر رشته ای وجود دارد. تعداد 7 ادمین به طور تخصصی روی تخصص های مختلف مجرب هستند و در عین حال در کار هم کم و بیش با خبرند و از تئوری های کار ها با خبرند.


در چند روز گذشته که من ILO را راه اندازی کردم و ESX Server 3.0 را راه اندازی نمودم و شروع به انواع تست OS ها نمودم، به این نتیجه رسیدم که روی سرور های HP موجودمان می توانیم Web Server و IIS Server و SQL Server به صورت Dedicated داشته باشیم تا دیگر بر روی کلاینت ها تیم های برنامه نویسی هم مجبور به نصب SQL MSDE نباشند.


این بار سراغ ورژن برنامه ی تحت سرور مایکروسافت رفتم و متوجه شدم اشکالی از نصب Virtual Server 2005 داشتم بخاطر ویندوز 2003 ام بوده و ویندوز 2008 بتا ورژن رو از روی نورتون گوست GHOST  برگردوندم و براحتی نصب کردم. و الان می تونید با زدن یک ایمیل عکس های اون رو بگیرید و به صورت  illustration ببینید


سه شنبه 86 شهریور 13 , ساعت 3:2 عصر
 سرور HP
 لیسانس ILO
لایسنس ILO
آی.ال.او
  ilo hp licence
      HP.com - HP Insight Control Data Center Edition - License...  -  hp.com  -     See 1 more pageSee 1 more page  - Bookmark: edit - remove
h18004.www1.hp.com/.../servers/­management/ipmp/licenses.html
        http://h18004.www1.hp.com/products/servers/management/iloadv/...  - Bookmark: edit - remove  
h18004.www1.hp.com/.../­servers/management/iloadv/index.html
      http://h18004.www1.hp.com/products/servers/management/iloadv/...  - Bookmark: edit - remove
h18004.www1.hp.com/.../­servers/management/iloadv/index.html
Searched for  ilo hp lisence
ilo lisence
چهارشنبه 86 مرداد 31 , ساعت 10:0 عصر

صریح می گویم و از گفته ی خود دلشادم. چرا ما روحانیت خودمان را هم فیلتر کردیم؟ روحانیتی که 1400 سال این مکتب را زنده نگهداشته و به عنوان تنها نگهبان ِ تنها فرقه ای از اسلام (که اسلام خود تنها دین و کاملترین دین و مکتب توحیدی است) را فیلتر کرده ایم !!! من الان نزدیک به 6 ماه است که دارم روی سایت های خردگرایی و تفکرات آنها مطالعه می کنم و چون چندین نفر از دوستان سابق خویش را طعمه ی اینگونه تفکرات یافتم و همین طوری، چون دستم جایی بند نبود و استدلال هام باز هم من رو قانع نمی کرد یه نظر غیر کارشناسی شده دادم و بعد از اینکه استدلال کردم و به نتیجه نرسیدم گفتم:شاید ما جوونا، اگر فریضه ای رو انجام ندیم دنبال توجیه می گردیم و متاسفانه راه ظلمات هم که شاخصه اش اینه که هر روز تو رو بیشتر توی باتلاقش غرق ات می کنه و کار می کشه به بی خدایی.

بگذریم، ما اومدیم بدن رو لباس بپوشونیم که محافظی داشته باشه همه ی سر تا نوک انگشت ها رو باند پیچی کردیم. حالا بیا و درستش کن، پیش هر روحانی و درس خونده و محقق دینی میرم میگه ما اصلا از وجود این سایت ها خبر نداریم و دنبالش هم نبودیم که فیلتر بشکنیم آخه مگه بجر اینه که پنج ششم از درخواست های اینترنتی مربوط به صفحات و عکس ها و فیلم های پورنو ئه؟!!!

به هر صورت ما باید یا مجلاتی از تفکرات و فعالیت ها در دسترس محققین دینی مون قرار بدیم و اونها رو به وظیفه اشون مجاب کنیم که بابا جون محقق و مفسر کتاب خدا به قول استاد جوادی آملی باید بتونه برای همه ی شبهه ها خودش رو مسئول بدونه و جواب های سفت و سخت داشته باشه و باید بتونه محققانه مسائل رو بشناسه و تحلیل کنه و حل مشکل کنه.

حالا به ذهنم رسیده ایمیل همه ی این طلبه های محقق و متقی و محققین روحانی رو بگیرم و براشون فیلتر شکن های مختلف بفرستم و لیست سیاه از سایت های معاند چه سیاسی و چه اعتقادی هم به روز نگه دارم.


سه شنبه 86 تیر 26 , ساعت 3:41 عصر
Jul 17, 2007
 14:47 
pop3 burner mailbox
 14:45 
pop3 berner exchange
ادامه برنامه ها ...
سه شنبه 86 تیر 12 , ساعت 3:58 عصر

جابجایی و کپی یک سرور از یک محل به محل دیگر آسان نیست. این کار را می توان توسط VMware انجام داد. علاوه بر آن می توان Bound Move Copy Backup تهیه کرد.
سوال:آیا
ESX Server یک RedHat Linux است؟
جواب:نخیر وقتی شما
ESX را نصب کردید، یک هاست دارید که اولین ویرچوآل ماشین آن یک RedHat برای مدیریت همه ی ویرچول ماشین های دیگر است.

به اولین ویرچوال ماشینی که نصب بر روی ویرچوال کرنل است و مدیریت تمام ویرچوال ماشین های آتی را برعهده می گیرد Service Console گویند  .   اصل مقاله

اصل مقاله : http://fehrest.spaces.live.com/blog/cns!C61EEE12658188F6!134.entry


سه شنبه 86 خرداد 22 , ساعت 8:25 صبح

از این مقاله از سایت مایکروسافت استفاده می کنیم برای اجرای برنامه ی دلخواهمان قبل از پنجره لاگین.
مقدار screensaver.exe را که نوع رشته ای string است را به مسیر فایل exe دلخواهمان را از این: *.scr به اون: %SystemRoot%\system32\osk.exe است تغییر می دهیم. ( XP , 2000 , 2003 windows xp windows 2003 )
ادامه مطلب...

<      1   2   3   4   5      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ